Taneli mõtted

26.01.2015

VABA MIKROFON: Mida lubab telemees Tanel Talve? Vähem möla, pikem samm!

15.01.2015

Tanel Talve: ühe külahullu unistus ehk Eesti vajab Riigireformi!

12.05.2014

Tanel Talve: sada tühja küla

12.05.2014

Tanel Talve: Eestlased Soomes - muidusööjad ja Soome riigi uppiajajad?

16.04.2014

Intervjuu ERR-ga. Vaata videot siit

12.04.2014

Postimees Arteri külaskäik – Tanel Talve puhub kodukülale elu sisse. Loe siit

08.04.14

Mul on hea meel et inimestele minu tegemised korda lähevad, suur tänu kõikidele kommenteerijatele! Täpsustuseks niipalju, et ma olen kogu aeg püüdnud ühiskonnale midagi tagasi anda, eriti sinna kus abivajajatele antakse õng, mitte kala. Olen muuhulgas Kuningas Arthuri Fondi püsiannetaja, niipalju kui minu senised sissetulekud seda on võimaldanud. Nii et idee luua omanimeline fond, mis oluliselt suuremast eurosaadiku palgast rahastust saab, pole ainult valimistega seotud - saan siis lihtsalt ühiskonnale palju rohkem tagasi anda. Pealegi kas teie ei ole väsinud nendest üldsõnalistest ja suht mõttetutest valimislubadustest? Jube mugav on rääkida asjadest, mida meie saadikud seal tegelikult kopika eestki mõjutada ei saa. See on puhas hämamine ju! Minu fondist saaksid aga konkreetselt selge toetuse kasvõi näiteks lapsed ja noored, kelle vanematel lihtsalt ei jagu raha nende huviringideks, sest kogu palk läheb elementaarsete elamiskulude peale ära! Loomulikult on mul oma seisukoht ka üldisemalt Eestit ja Euroopa Liitu puudutavates küsimustes, lähiajal püüan ka neid mõtteid rohkem avaldada. Samas nõustun Kristiinaga, et üks inimene ei saa olla kõikides valdkondades ülitugev spetsialist, seepärast on minu arust hästi tähtis et kõik 6 eurosaadikut töötaksid seal nagu üks rusikas, pannes mängu kõigi tugevaimad oskused.

08.04.14

Intervuu Kuku Raadio hommikuprogrammis Ärataja. Kuula siit.

08.04.14

Vastused Postimehe küsimustele: Vaata siit.

06.04.14

Kanal2 uudistesaade Reporter: Vaata siit.

06.04.14

Teade Taneli kandideerimisest europarlamenti. Vaata pressiteadet.

TOETA TANELIT - Näita ka oma sõpradele, et oled õige Eesti asja eest väljas. Kutsu sõbrad 5T strateegiat lugema ja oma ideid kirja panema

Paku välja idee, mille peaks Sinu arvates meie riigis kohe ellu viima!

Kõik sisestatud ideed ilmuvad siia koduleheküljele ja Tanel võtab Riigikogu saadikuna neid kõiki kindlasti ka arvesse!

IDEE

Loe mida teised on pakkunud

 • Maaelu toetused peaksid suurenema. Toetada tuleb kohalikku väikeettevõtlust, mis toob maale töökohti, vähendab pendelrännet ja suurendab maainimeste sissetulekuid, mis omakorda võimaldab investeerida seda raha kultuuri ja kogukonna arendamisse.

  Idee autor: Margus

 • Rahastus võiksid saada suuremalt jaolt noorte algatused maakohtades ja need ühendused mis koondavad noori maal. Ühe näitena võin välja tuua Eesti 4H, kes on koondanud noori. Samas ka on kohalikud noortevolikogud ja noored kes on teinud seltsingu. Noortel on keeruline moodustada MTÜ-d.
  Loodan, et võtate mu pakkumise arvesse.

  Idee autor: Jaan

 • Vanavanemate päeval võiksid saata 10-le üksikule pensionärile 10 ruumi lõhutud küttepuid!

  Idee autor: Matti

 • Minu mõte on lihtne - too maapiirkondadesse rohkem kultuuriprogrammi.

  Idee autor: Rait

-->